Metallirakentamisen tutkimuskeskus

Esittely

Henkilöstö

Professori, TkT Markku Heinisuo, tutkimuskeskuksen johtaja
Puh. 040 596 5826, email markku.heinisuo@tut.fi 

TkT Kristo Mela, lehtori
Puh. 040 849 0563, email kristo.mela@tut.fi

DI Jolanta Baczkiewicz, tohtorikoulutettava
Puh. 040 198 1280, email jolanta.baczkiewicz@tut.fi

DI Marsel Garifullin, tohtorikoulutettava
Puh. 040 198 1280, email marsel.garifullin@tut.fi

DI Pekka Lähdesmäki, tohtorikoulutettava
Puh. 040 198 1280, email pekka.lahdesmaki@tut.fi

DI Henri Perttola, tohtorikoulutettava
Puh. 040 709 6935, email henri.perttola@tut.fi

DI Hilkka Ronni, tohtorikoulutettava
Puh. 040 849 0843, email hilkka.ronni@tut.fi

DI Teemu Tiainen, tohtorikoulutettava
Puh. 040 198 1280, email teemu.tiainen@tut.fi

Janne Hautala, tutkija
Puh. 040 198 1280, email janne.hautala@tut.fi

DI Timo Jokinen, tutkija 
Puh. 040 198 1280, email timo.jokinen@tut.fi

DI Jari Pietilä, tutkija 
Puh. 040 198 1280, email jari.j.pietila@tut.fi

DI Marko Saikkonen, tutkija 
Puh. 020 836 3001, email marko.saikkonen@dof.fi